İletişim

Gaz Alarm, Deprem Güvenlik Ve Yangın Alarm Otomasyonları

Gaz Alarm, Deprem Güvenlik Ve Yangın Alarm Otomasyonları

Gaz Alarm, Deprem Güvenlik ve Yangın Alarm Otomasyonları

Otomasyon sistemleri konutlarda ve sanayi kuruluşlarında güvenliğin en üst seviyede tutulmasına yardımcı olmakta, herhangi bir olumsuzluğa karşı can ve mal güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle yüksek binalarda, çok kişinin barındığı yerlerde, yoğun çalışma yerlerinde ve tehlike arz eden mekanlarda herhangi bir gaz kaçağında, sızıntıda, deprem anında ya da yangın durumunda çok hızlı bir tahliye yapılması, bunun için de öncelikli olarak insanların uyarılması gerekir.

Kalburoğlu Mühendislik olarak uzun yılların bilgi, birikim, tecrübe ve özverisiyle birlikte gaz alarm, deprem güvenlik ve yangın alarm otomasyonları konusunda çözümler üretiyoruz. Mekâna ve tercihe özel projeler geliştiriyor, analizler yapıyor ve dünya standartlarında cihazlarla yaşam alanlarının ve çalışma ortamlarının güvenliğini arttırıyoruz.

Yeni Nesil Güvenlik Sistemleri

Gaz algılama ve alarm sistemlerimiz sayesinde binalardaki yanıcı, zehirli, parlayıcı gazların seviyeleri izlenebilmekte, tehlikeli seviyelere ulaştığı anda gazın doğrudan tahliyesi için havalandırma fanları devreye girmektedir. Vanaların kapatılması, ışıklı ve sesli uyarıların verilmesi gibi işlevler yerine getirilmektedir.

Gaz alarm otomasyonları rezidans binalarında, alışveriş merkezlerinde, otellerde, iş merkezlerinde, hastanelerde, konut binalarında, laboratuvarlarda, okullarda, endüstriyel tesislerde ve daha pek çok alanda kullanılabilir. Yapıların büyüklüğüne ve kullanım amacına göre en uygun gaz algılama ve alarm sistemlerinin seçilmesi gerekir.

Yangınlar her zaman yaşam alanlarında ve çalışma ortamlarında bir risktir. Çeşitli nedenlerle yangın çıkabilir ve yangın alarm sistemleri sayesinde hem yangın erkenden haber verilebilir hem de müdahale edilebilir. Erken müdahale ve uyarı sayesinde yangınlar başarıyla engellenebilir. Firmamız daha iyi çevresel performans gösteren, algılama performansı yüksek, hata toleransı az, daha düşük ömür maliyeti olan otomasyonları kullanıma sunmaktadır. Üstelik ürünlerimizin tamamı hızlı, kolay ve güvenli montaj olanağına sahiptir.

Deprem güvenlik otomasyonları depremi algılayıp sinyal gönderen sistemlerdir. Deprem kuşağında bir ülke olmamız nedeniyle Türkiye’nin her yerinde deprem güvenlik otomasyonları oldukça verimli olmaktadır.

Güvenlik Sistemlerinin Her Aşamasında Profesyonel Destek

Alanya doğalgaz alarm, deprem güvenlik ve yangın alarm otomasyonları alanında firmamız yeni nesil çözümler üretmektedir. Binalarınızın yapısına, kullanım amacına ve yoğunluğuna göre en iyi ürünleri seçmenize yardımcı olmakta, bunların her birinin satışında, montajında ve bakımında yardımcınız olmaktadır. Birinci kalite ürünlerimizin birçoğu birbirleriyle entegre kullanılabilmekte, bu sayede tek mekânda daha az cihaz kullanarak her türlü olumsuzluğa önlem alabilirsiniz. Sevdiklerinizin, eşyalarınızı ve mekânlarınızın güvenliği en gelişmiş teknolojilerle koruma altına alabilirsiniz.