İletişim

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Temini, Bakımı Ve Onarımı

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Temini, Bakımı Ve Onarımı

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Temini, Bakımı ve Onarımı

Kalburoğlu Mühendislik olarak faaliyet göstermeye başladığımız ilk andan itibaren müşteri odaklı çalışıyor, bölgemizin ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını çok yakından takip ediyoruz. Bunlara dünya standartlarında çözümler üretmek adına hummalı bir çalışma yürütüyor ve endüstriyel mutfakların bulunduğu her yer için gerekli ekipmanların satışı, bakımı, onarımı, yedek parça temini gibi çözümler üretiyoruz.

Bölgemizde endüstriyel mutfak ekipmanları özellikle belli yerlerde yoğunlaşmaktadır. Otel mutfakları, restaurant mutfakları, cafe-bar mutfakları, pastane mutfakları, fast-food mutfakları, marketler, tatil köyleri, fabrikalar, hastaneler, askeri birlikler, okullar, catering firmaları, fırınlar, pastane mutfakları bu alanda öne çıkmaktadır. Standart mutfaklara nazaran bahse konu işletmelerin mutfakları çok daha yoğun ve uzun soluklu çalıştığı için kullanılacak ekipmanların da üst düzey olması gerekir. Bu nedenle de profesyonel mutfak ekipmanlarına ihtiyaç vardır.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Satış ve Montajı

Alanya doğalgaz sektörünün liderlerinden birisi olarak bizler endüstriyel mutfaklarda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü ekipmanın satışını yapıyor, temininde yardımcı oluyoruz. Endüstriyel ocaklar, fırınlar, ızgaralar, bulaşık makinesi, pişiriciler, servis ekipmanları, hazırlama ekipmanları, kaynatma ekipmanları ve diğer bütün endüstriyel mutfak ekipmanlarını kullanım alanınıza ve bütçenize en uygun biçimde tercihinize açıyoruz.

Geniş model seçeneğimizle mutfaklarınızı daha işlevsel ve daha estetik hale getirmene yardımcı oluyoruz. Deneyimli ve tecrübeli ekiplerimizle mutfaklarınızı için en doğru ekipmanları bulmanız hususunda çözüm önerileri sunuyor, en iyi verimi alabileceğiniz ekipmanları mutfaklarınızla buluşturuyoruz.

Sadece endüstriyel mutfak ekipmanlarının teminiyle kalmıyor, satın almış olduğunuz cihazların montajını ve kurulumunu da uzman teknik ekibimizle en iyi biçimde yerine getiriyoruz. Montaj sonrasında ihtiyacınız olabilecek her türlü teknik destek talebinize en hızlı şekilde cevap veriyor, sahip olacağınız her cihazdan en yüksek verimi almanızı amaçlıyoruz.

Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarına Bakım Onarım ve Yedek Parça Temini

Satış ve montaj süreçlerinde olduğu gibi sonrasında da yanınızdayız. Endüstriyel ocaklarınız, fırınlarınız, pişiricileriniz, hazırlama ekipmanlarınız, bulaşık makineleriniz ve diğer cihazlarınız için bakım onarım desteği de sağlıyoruz. Dilerseniz periyodik bakımlarını aksatmadan yapıyor, cihazlarınızın kullanım ömrünü maksimuma çıkarıyor, dilerseniz de herhangi bir arıza, tamir gereksiniminde teknik kadromuzla hızlı ve güvenilir çözümler sağlıyoruz. Mutfaklarınızda üretim ve servisin aksamaması adına her zaman bir telefon kadar yakınınızda yer alıyor, en acil bakım onarım taleplerini karşılıyoruz.

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızda ihtiyaç duyacağınız her türlü yedek parçanın teminini de firmamız sağlamaktadır. Geniş yedek parça yelpazemizle cihazlarınızın ihtiyaçlarını en kısa sürede temin ediyor, mutfaklarınızı kullanıp müşterilerinize kesintisiz hizmet vermeye devam etmenizi sağlıyoruz.