İletişim

Endüstriyel Mutfak Cihazları Bakımı ve Onarımı

Endüstriyel Mutfak Cihazları Bakımı ve Onarımı

Endüstriyel Mutfak Cihazları Bakımı ve Onarımı

Endüstriyel mutfak cihazları büyük otellerde, fabrika, okullar, restoranlarda, iş merkezileri, çay ocakları, her türlü ekmek fırınları, büyük çaplı catering firmalarında ve büyük kurumsal firma ya da kurumların yemekhanelerinde kullanılmaktadır. Bu yerlerin büyüklüğüne göre alınmaktadır. Soğutucular, büyük buzdolapları, bulaşık makineleri, kesme ve doğramaya yardımcı makineler, fırınlar, hamur makineleri, pişirme makineleri gibi makineler en çok kullanılan cihazlardır.

Endüstriyel mutfaklarda kullanılmak üzere konumlandırılan dökme gaz tankları, doğal gaz sayaçları, gaz alarmları, ısıtıcı ve pişiricilerin içinde kullanılan doğalgaz iç tesisatları, gaz ölçümünü sağlayan cihazlar firmamızca onarılır, her türlü bakımı da yine tarafımızca itina ile yapılmaktadır. Doğalgaz tesisatı ve iç tesisat, doğalgaz dönüşümleri ve her türlü montaj işlemleri de firmamız ekip arkadaşlarımızca onarılmaktadır.

Endüstriyel Mutfak Cihazları Bakımı ve Onarımı Nasıl Yapılır?

Endüstriyel mutfak cihazları yoğun olarak kullanılan cihazlardır. Yoğun kullanıma bağlı olarak da sık aralıklarla bakımının yapılması gerekmektedir. Kalburoğlu Mühendislik olarak firmamızda teknik bilgi birikimi ve teknolojik donanıma sahip olan ekip arkadaşlarımızla cihaz bakım ve onarımlarını en kaliteli malzemelerle yapmaktayız. Endüstriyel ocak sistemlerinin daha sağlıklı ve daha verimli çalışması için, belirli aralıklarla düzenli olarak bakımlarının yapılması, LPG iç tesisatının bakım ve onarımı ve gaz alarm sistemlerinin düzenli bakımı profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır.

Müşterilerimiz bizlere ulaştığından mümkün olan en kısa sürede müşterilerimize ulaşıp teknolojik donanımlı alet ve araçlarımızla tüm kontrolü ele alarak bütün bakım ve onarımı gerçekleştiririz. Çalışan personellerimiz eğitimli, yeterli deneyime sahip, bilgi birikimi olan ekip arkadaşlarımızdır. Müşteri ihtiyacına en uygun çözümleri anında bularak müdahale etmek amacıyla eksiksiz ve dikkatli çalışmalar yaparız.

Endüstriyel Mutfak Cihazları Bakımının Fiyatları

Alanya Doğalgaz olarak firmamızda yapılan tüm tamir, bakım ve onarım hizmetlerinde kaliteli işçilik ve müşteri memnuniyeti temel ilkelerimizdir. Bu ilkelerden hareketle yaptığımız tüm hizmetlerden sonra herhangi bir sorun yaşanırsa müşterilerimiz bize ulaştıklarında en kısa süre içinde ilgili noktaya ulaşır ve tüm kontrolleri sağlarız.

Firmamız tüm LPG ve doğalgaz dönüşüm işlemleri, bakım onarım ve montaj işlemleri işlerinde deneyimli ve bilgi birikimi olan uzman arkadaşlarımız tarafından hatasız, en kısa süre içinde yapılmakladır. Fiyatlar belirlenirken dönüşüm için kullanılan malzeme girdileri, çalışan ekip arkadaşlarımızın sayısı, kullanılan alet ve araçların tamamı göz önüne alınır, ancak müşteri memnuniyetini sağlamak amacıyla son derece kaliteli olan işçiliğimizi en uygun şekilde fiyatlandırmaktayız.