İletişim

Hakkımızda

Kalburoğlu Mühendislik AŞ

Doğalgaz, LNG, LPG ve CNG Tesisatı Projelendirme ve Taahhüt İşlemleri

Doğalgaz, LNG, LPG ve CNG sistemleri bireysel alanlarda ve endüstriyel alanlarda pek çok avantajı bir arada sağlamaktadır. Kimi zamansa bunların kullanılması yasal bir zorunluluktur. Her ne kadar kullanımı pek çok faydayı bir arada sağlasa da doğalgaz, LNG, LPG ve CNG tesisatlarına dair süreçlerin en başından en sonuna kadar hassasiyetle takip edilmesi gerekmektedir.

Tesisatlar için ilk yapılması gereken projelendirmedir ve projelendirme mutlaka yetkili mühendislikler tarafından yerine getirilmelidir. Aksi taktirde alınacak hizmetin uygunluğu ve kalitesi sorgulamaya açık hale gelecektir. Kalburoğlu Mühendislik olarak yılların bilgi, birikim ve deneyimiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Sahip olduğumuz sertifikalar, yetkiler, uzman kadro ve yeni nesil altyapıyla kusursuz çözümlere imza atıyoruz.

Hızlı ve Kolay Projelendirme

Alanya doğalgaz, LNG, LPG ve CNG tesisatları için bütün projelerinizde en yakın çözüm ortağınız oluyoruz. Projelerinizin en karanlık noktalarını, kırılma, yapılma, döşenme süreçlerini hassasiyetle takip ediyoruz. En ince detaylara mühendislerimiz ve teknik kadromuzla proje alanlarını inceliyor, çizelgeler oluşturuyor ve bilgisayar ortamında projemizi hazırlıyoruz.

Çizelgenin hazırlanması ve projenin zamanında bitmesi için gereken her adımı atıyor, en doğru şekilde teslimatlarımızı yapıyoruz. Daha önce gerçekleştirmiş olduğumuz işlerin de deneyimiyle tesisat projelerinizin ne zaman ve nasıl biteceğine dair detayları başarıyla gösteriyoruz. Çoğu zaman da taahhüt edilen teslim tarihinden önce projemizi tamamlamayı başarıyoruz.

İhtiyaca En Uygun Projelendirme ve Taahhüt İşlemleri

Doğalgaz, LNG, LPG ve CNG tesisatlarının projelendirilmesi kapsamında proje çizildikten sonra doğalgaz dağıtımı yapan firmadan onay alınması gerekmektedir. Bu kapsamda yeni tesisatın çekilmesi, yeni doğalgazla çalışan cihazların alınıp tesisata dahil edilmesi, tadilat yapılması gereken yerlere tadilat yapılması durumlarında projelendirme gerekmektedir. Yine bir tesisat projesi yapıldıktan sonra kullanılmamış ve üzerinden 10 yıl geçmiş ise yeniden projelendirme gerekmektedir. Yetkili firmalar tarafından yapılmayan projelendirmeler kabul edilmediği için mutlaka firmamız gibi yetkili mühendislik firmalarından destek alınmalıdır.

Doğalgaz, LNG, LPG ve CNG tesisat projelendirme ve taahhüt işlemleri pek çok detaya sahiptir. Tesisat alanı, proje sahibi, dağıtıcı firma ve çeşitli resmî kurumlar sürece dahil olabilmektedir. Bütün bunlarla sorunsuzca koordine olabilmek ve taahhüt işlemlerini kullanıma tam olarak hazır şekilde tamamlayabilmek başarılı bir ekip çalışmasıyla çok daha kolay olmaktadır. Firmamız Türkiye genelinde her türlü ihtiyaca en iyi biçimde cevap vermekte, gazınızı en kısa sürede güvenle kullanabileceğiniz hale getirmektedir. Bütün bu hizmetleri bütçe dostu fiyatlarla sağlamaktadır.